מה מקבלים בשירות

תחזוקה של בניין כוללת טיפול בכל מה שמצריך ידע טכני מסויים, אפילו ברמה הבסיסית ביותר של החלפת נורה. וכולל מגוון רחב של פעולות הקשורות באחזקה של הבניין: החל מאותה נורה קטנה ועד תפעול הגנרטורים, משאבות המים בבניין ומערכות מורכבות אחרות אשר משתנות בהתאם לצרכי כל בניין ובניין.

מי צריך אחזקת מבנים

אחזקת מבנים היא שירות המבוקש בעיקר על ידי בנייני מגורים רבי קומות, בנייני משרדים, ומוסדות. אשר אינם מסוגלים, או מעוניינים, לבצע את פעולות האחזקה. הסיבות לכך רבות, חוסר זמן, חוסר ידע, חוסר הסמכה ורשיון על פי חוק. ועוד.
פעמים רבות שירות זה מגיע בחבילה אחת של
ניהול ואחזקת מבנים
כאשר אותה החברה מבצעת שירותי ניהול שונים בנוסף לעבודות אחזקה בבניין

אחזקת מבנים – חובה לכל בניין

בימינו, לכל בניין ישנן מערכות המצריכות אחזקה שוטפת. כלל שהשנים עוברות והבניינים הופכים לגבוהים יותר ויותר , כך מערכות אלה הופכות ליותר ויותר מורכבות, ומצריכות יותר ידע ומוחיות. ולכן כך גם בחוק במדינת ישראל, מערכות אלה מצריכות על פי חוק בדיקות תקופתיות. תקופות אלה משתנות בהתאם למערכת אותה צריך לבדוק ולרוב מדובר על עניין של מספר בדיקות בשנה.
אי ביצוע בדיקות תקופתיות אלה הינה עבירה על החוק ולכן אחזקת מבנים הינו נושא משמעותי יותר ויותר ככל שעוברות השנים.

בחברתנו עובדים רק בעלי מקצוע מוסמכים, אשר בקיאים במערכות המתקדמות ביותר ובעלי רשיון והסמכה המתאימים לכל המערכות הקיימות בבנייני משרדים, בנייני מגורים, מוסדות, ועוד.

איך מקבלים הצעת מחיר?

בשלב ראשון יש ליצור עימנו קשר – כאן.

בשלב השני, איש אחזקה מטעמנו יגיע אליכם, בתיאום מראש. יבדוק את המערכות המצריכות אחזקה, יעריך את מצבן ואת ההוראות לתחזוקה של אותן מערכות על פי חוק. בסיום הערכה זו תקבלו הצעה מפורטת