מה מקבלים בשירות

תחזוקה של בניין כוללת טיפול בכל מערכת בבניין שמצריכה ידע טכני מסויים, אפילו ברמה הבסיסית ביותר של החלפת נורה. וכולל מגוון רחב של פעולות הקשורות באחזקה של הבניין: החל מאותה נורה קטנה ועד תפעול הגנרטורים, משאבות המים בבניין ומערכות מורכבות אחרות אשר משתנות בהתאם לצרכי כל בניין ובניין.

אנו נדאג לכך שכלל המערכות השונות בבניין וביניהן :

  • מעליות
  • גנרטור
  • משאבת מים
  • שער חשמלי
  • מערכות כיבוי אש

וכלל המערכות השונות

יהיו מתוחזקות תמיד על פי התקנים אותם קבע משרד העבודה. התקנים הללו נועדו לוודא שלא יהיה מצב שבו תיתכן פגיעה ברמת החיים,איכות החיים או הבטיחות, אשר מגיעים לכל דייר ודייר אשר מתגורר בבניין מגורים. לצערנו, פעמים רבות ממעיטים בערכם של תפקוד המערכות הללו, דבר אשר עשוי לגרום לנזקים רבים ברכוש ובנפש.

מי צריך אחזקת מבנים

אחזקת מבנים היא שירות המבוקש בעיקר על ידי בנייני מגורים רבי קומות, בנייני משרדים, ומוסדות. אשר אינם מסוגלים, או מעוניינים, לבצע את פעולות האחזקה. הסיבות לכך רבות, חוסר זמן, חוסר ידע, חוסר הסמכה ורשיון על פי חוק. ועוד.
פעמים רבות שירות זה מגיע בחבילה אחת של
ניהול ואחזקת מבנים
כאשר אותה החברה מבצעת שירותי ניהול שונים בנוסף לעבודות אחזקה בבניין

כל בניין מגורים באשר הוא צריך ניהול מסויים למבנה, בין אם זה נציג ועד הבית שדואג לתפעול השוטף של הבניין, או, במקרים של בניינים גבוהים יותר, חברת אחזקת מבנים.

ככל שבנייני המגורים הופכים גבוהים יותר ויותר עבודת הניהול של בניין מגורים מסתבכת עוד יותר, לא קל לדאוג לכך שמגוון רחב ביותר של מערכות, שכולן מצריכות תחזוקה שנתית, חצי שנתית, או חודשית, באמת יקבלו את הטיפול הראוי. על נציג ועד הבית להיות קשוב מסביב לשעון לצרכי הבניין, דבר אשר מרבית האנשים אינם מסוגלים לעשות.

לכולנו הבעיות האישיות שלנו, עבודה, משפחה ועוד המון דברים אשר כל אדם במהלך חייו נאלץ להתמודד עימם. ולכן אנו ממליצים, הסירו דאגה מליבכם והעבירו את השרביט לניהול הבניין לחברה מתמחה אשר עושה זו שנים רבות.

אנו נדאג לכך שכל דיירי הבניין יוכלו לישון בלילה. נעשה זאת על ידי כך שכלל מערכות החירום יהיו תמיד מתוחזקות על ידי בעלי מקצוע מומסכים בלבד. הם יעשו את זה בזמן, וללא שום עיכובים.

אחזקת מבנים – חובה לכל בניין

בימינו, לכל בניין ישנן מערכות המצריכות אחזקה שוטפת. כלל שהשנים עוברות והבניינים הופכים לגבוהים יותר ויותר , כך מערכות אלה הופכות ליותר ויותר מורכבות, ומצריכות יותר ידע ומוחיות. ולכן כך גם בחוק במדינת ישראל, מערכות אלה מצריכות על פי חוק בדיקות תקופתיות. תקופות אלה משתנות בהתאם למערכת אותה צריך לבדוק ולרוב מדובר על עניין של מספר בדיקות בשנה.
אי ביצוע בדיקות תקופתיות אלה הינה עבירה על החוק ולכן אחזקת מבנים הינו נושא משמעותי יותר ויותר ככל שעוברות השנים.

בחברתנו עובדים רק בעלי מקצוע מוסמכים, אשר בקיאים במערכות המתקדמות ביותר ובעלי רשיון והסמכה המתאימים לכל המערכות הקיימות בבנייני משרדים, בנייני מגורים, מוסדות, ועוד.

בעלי המקצוע המועסקים על ידינו עובדים בתחום האחזקת כבר שנים רבות, כולם מנוסים ובעלי המון שעות שטח. וכולם מומסכים על ידי משרד העבודה. ההסמכה על ידי משרד העבודה ניתנת אך ורק לאדם אשר במשך תקופה ממושכת הגיע למרכזי הלימוד השונים הפזורים ברחבי הארץ, למד ושקד על חומר הלימוד ועבר מבחן הסמכה תיאורתי, ומעשי, ברמות הגבוהות ביותר.

תנו למקצועים של אי.טי ניהול בע"מ, לדאוג לתחזק את בניין המגורים שלכם ברמה הגבוהה ביותר. לא תתחרטו

איך מקבלים הצעת מחיר?

בשלב ראשון יש ליצור עימנו קשר – כאן.

בשלב השני, איש אחזקה מטעמנו יגיע אליכם, בתיאום מראש. יבדוק את המערכות המצריכות אחזקה, יעריך את מצבן ואת ההוראות לתחזוקה של אותן מערכות על פי חוק. בסיום הערכה זו תקבלו הצעה מפורטת