חברת ניהול

חברת ניהול בניין הינה חברה המתמחה בתפעול הלוגיסטי של בנייני מגורים, מוסדות ציבוריים ופרטיים, שטחי מסחר, בנייני משרדים, ועוד.

עיקר הפעילות של חברת ניהול הינו הבנת צרכי המוסד או הבניין אותו היא מנהלת, ואפשרות לספק מענה מהיר ואיכותי לצרכים אלה.

לחברת ניהול טובה ישנה מערכת קיימת המסוגלת לקלוט מוסדות חדשים אל מערך הניהול שלה, לתפעל במהירות נושאי כספים, ניקיון, אחזקה, שמירה, ומגוון רחב של צרכים לוגיסטיים על פי התאמה אישית

איזה שירותים אנו מספקים בתור חברת ניהול

תכנית עבודה

בעיה עיקרית למוסדות ובנייני מגורים רבים בכל הנוגע לניהול הבניין, הינה עמידה בלוחות הזמנים אשר מחוייבים על פי חוק בבדיקה של המערכות השונות. גנרטור, מעליות, ועוד, הינן חלק ממערכות אלה. בתור חברת ניהול נדאג לקשר רציף עם בעלי המקצוע המוסמכים לטפל ולבדוק מערכות אלה ולדאוג לבטחון כל דיירי המבנה.

שירותי גבייה

בתור חברת ניהול, חברתנו תדאג לכל שירותי הגבייה שלכם. במידה והינכם מעוניינים בשירות זה, נדאג לגבות את התשלומים השונים אשר דיירי הבניין צריכים להעביר, כגון תשלומי חשמל, שכירות, ועד וכו'. אנו נספק מגוון אפשרויות סליקה על מנת להקל על התהליך לכם, ולדיירי הבניין, ככל הניתן.

שירותי אחזקה

חברת ניהול טובה חייבת לדאוג לאחזקת המוסדות אותם אנו מנהלים. אנו נדאג לפיקוח הדוק ושוטף על כל מערכות הבניין החל מנורות וידיות, ועד למערכות המתקדמות
ביותר.
נדאג להעביר לעובדי האחזקה את התקלות וחשוב מכך לודא את ביצוע התיקון בהקדם האפשרי.

שירותי הדברה

בכל בניין או מוסד אשר מנוהל על ידינו אנו מקפידים על הדברה בהתאם לצרכים בשטח. אנו מבצעים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובאישור משרד הבריאות.

תחזוקת מעליות

חברת ניהול בניין טובה יודעת לעבוד עם כל החברות בשוק אשר מספקות התקנה, תיקון, ותחזוקה שוטפת למעליות. מעבר לכך עקב נסיונינו הרבה בהתנהלות מול חברות פעמים רבות הטיפול יבוצע במהירות רבה יותר.

גינון

במידה ובמתחמים המשותפים בבניין ישנה צמחיה המצריכה טיפול של גנן, נספק שירות זה כחלק מחבילת הניהול של הבניין. הגננים שלנו מגיעים לכל מקום בארץ ובעלי נסיון רב

חברת ניהול בניין בכל הארץ - למה אנחנו?

אי.טי הינה חברת ניהול הפועלת בכל רחבי הארץ ומנהלת מגוון רב של בנייני משרדים, מוסדות, ובנייני מגורים.לחברתנו מערך לוגיסטי נרחב אשר בשיתוף עם מאמצי הניהול יכול להוביל להוזלה בעלויות תפעול המבנה או המוסד אשר חברתנו מנהלת ועל ידי כך לפתור בעיה כפולה.

לעיתים מתקבלת החלטה משותפת על ידי מקבלי ההחלטות במוסדות ובניינים שונים לא להעסיק חברת ניהול. השיקול לרוב הינו הוזלת עלויות.

שיקול זה הינו שגוי ביסודו כיוון ולמרות שלא מן הנמנע שחברת ניהול מקבלת תגמול עבור שירותיה. חברת ניהול טובה אשר מקבלת את המושכות לידיה תוכל לאורך הזמן לבצע הקצאה מחודשת של משאבים. באי.טי ניהול, לאורך הזמן עלויות התפעול ירדו. לא רק שתוכלו להינות מראש שקט, ומהידיעה שהבניין או המוסד שבאחראיותכם בידיים הטובות ביותר. תשלמו בסופו מחיר דומה ואף זהה למחיר ששילמתם בתחילת התהליך.