אי.טי ניהול ואחזקת מבנים

אי.טי ניהול ואחזקת מבנים בע"מ מספקת שירותי ניהול, אחזקה, וניקיון למבני מגורים רבי קומות בכל רחבי הארץ. אנו שמים לדגש את צרכי הבניין קטן כגדול ואף חשוב מכך, את צרכי דייריו. כל בניין הינו עולם ומלואו. אנשים שונים, רצונות שונים, דרישות לוגיסטיות שונות ועוד. אצלנו באי.טי מבינים זאת, ודואגים להיות גמישים וקשובים לצרכי הדיירים והבניין. אנו נמלא את כל משימות האחזקה והניקיון, בהתאם לדרישות נציגי הבניין אשר מולם נתנהל.

שני אפיקי השירות פופולריים אותם אנו מספקים הם – חבילת אחזקה וניקיון כוללת, המקיפה את כל המשימות שיש לבצע בבניין. משימות אלה בחלקן סטנדרטיות וקיימות בכל ובניין. השאר מבוצעות על פי סל שירותים, אותו נרכיב יחד עם נציגי הבניין. לחילופין אנו מספקים שירותי ניהול שוטף ומקיף, אשר מסירים לחלוטין את הדאגה וההתעסקות מכל דיירי הבניין.

לקבלת הצעת מחיר נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם! או חייגו 03-9551199

ניהול ואחזקת מבנים

כל בניין הינו עולם ומלואו. אנשים שונים, רצונות שונים, דרישות לוגיסטיות שונות ועוד. בחברתנו מבינים זאת, ודואגים להיות גמישים וקשובים לצרכי הדיירים והבניין.
אנו נדאג למלא את כל משימות האחזקה והניקיון, בהתאם לדרישות נציגי הבניין אשר מולם נתנהל.
שני אפיקי השירות הפופולריים אותם אנו מספקים הם – חבילת אחזקה וניקיון כוללת, המקיפה את כל המשימות שיש לבצע בבניין. משימות אלה בחלקן סטנדרטיות הקיימות בכל ובניין והשאר מבוצעות על פי סל שירותים, אותו נרכיב יחד עם נציגי הבניין. לחילופין אנו מספקים שירותי ניהול שוטף ומקיף, אשר מסירים לחלוטין את הדאגה וההתעסקות מכל דיירי הבניין.


חברות ניהול ואחזקת מבנים – איך זה עובד ?

בשלב ראשון נציג מטעמנו יגיע לפגישה וסיור ברחבי הבניין. פגישה זו הינה ללא כל התחייבות וללא תשלום. לאחר מפגש זה, בו נציג מטעמנו יחד עם נציגי הבניין יעברו על כל איזורי הבניין המצריכים את שירותינו, תינתן הצעת מחיר מפורטת וגמישה על פי בקשת הנציג מטעם הבניין.
לקביעת פגישה והצעת מחיר – לחץ כאן
בפגישה זו, נציגי ועד הבית של הבניין ילמדו על מגוון השירותים הרב אשר מוצעים לרשותם על ידי איטי ניהול ואחזקת מבנים.בין שירותים אלה :

חברות ניהול ואחזקת מבנים - איך זה עובד ?

בשלב ראשון נציג מטעמנו יגיע לפגישה וסיור ברחבי הבניין, ללא כל התחייבות וללא תשלום, ולאחר מפגש זה תינתן הצעת מחיר מפורטת וגמישה על פי בקשת הנציג מטעם הבניין.
בפגישה זו, נציגי ועד הבית ילמדו על מגוון השירותים אשר מוצעים על ידי אי.טי ניהול ואחזקת מבנים. בין שירותים אלה :

מה אנחנו מספקים בתור חברת ניהול ואחזקה?

שירותי גבייה

בעידן בו אנו חיים עולה באופן משמעותי מספר הדיירים בכל בניין. עם הגידול באוכלוסיה בנייני המגורים גדלים באופן ישיר. כאשר מספר הדיירים גדל, הלוגיסטיקה הקשורה בניהול תקציב הבניין הופכת בעייתית. מעטים רוצים לקחת על עצמם את האחריות, בעוד שרבים באים בטענות על ניהול הכספים. בעיה זו מביאה בניינים רבים לחיפוש אחר חברת ניהול ואחזקה. אנו מתמחים בניהול תקציבי הבניין. נדאג לספק מקסימום שירות במחירים הגיוניים ונוחים לכל משפחה.

שירותי נקיון

אנו נספק עובד ניקיון למשרה המותאמת לגודלו ולצרכיו של הבניין. לעיתים רבות בניינים גבוהים זקוקים לעובד ניקיון במשרה מלאה. לעיתים אף שניים, ויותר. בעוד שבניינים אחרים, עשויים להספק בעובד במשרה חלקית, בהתאם לגודלם. פעמים רבות ישנו ניסיון להפחית משעות העבודה של עובד הניקיון.פעולה זו גורמת לחוסר שביעות רצון של הדיירים. ולכן חשוב להקפיד על שעות עבודה מתאימות. בנוסף, כחלק מחבילת השירות שלנו כל בניין יהנה מהברקת השיש בלובי וניקיון יסודי פעמיים בשנה בתקופות החגים.

שירותי אחזקה

כל בניין דורש אחזקה. מהחלפה בסיסית של נורותותיקון מנעולים ודלתות. עד לתחזוקה שוטפת לגנרטורים ומערכות המים בבניין. זאת תוך עמידה בדרישות התקנים והביקורות התקופתיות אשר מחויבות על פי חוק. שירותים אלו יסופקו על ידינו לרמה הגבוהה ביותר, עם אנשי מקצוע מוסמכים בלבד. חבילת האחזקה המלאה תספק לכל בניין מענה לכל צרכי האחזקה קטנים כגדולים. כל זאת תוך דאגה שהבניין יהיה תקין לשימוש שוטף בכל ימות השנה. אנו מטפלים בכל מערכות הבנין: מערכת סולארית, מחסומים ושערים חשמליים, מפוחים, אינטרקום, טמ"ס, גילוי עשן, כיבוי אש, גנרטורים, לוחות אלקטרוניים, מערכות הידראוליות (דחס) ומערכות מכניות כגון פירי אשפה.
אחזקת מבנים הינו שירות שניתן לקבל ללא שירותי ניהול.

תכנית עבודה

כל בניין אשר יבחר באי.טי כחברת האחזקה או הניהול עמה יעבוד, יוכל לדעת מה היא תכנית העבודה הצפויה לבניין. כולל התאריכים בהם בוצעו בדיקות תקופתיות למערכות. אילו חלקי הבניין נוקו באיזה יום. ומה צפוי להיות בהמשך. כך יוכלו נציגי הבניין לדעת בדיוק מה קורה בבניין בכל זמן נתון.

זמינות

חברת ניהול ואחזקה מוכרחה להעמיד לרשות דיירי הבניין מערכת פניות אשר תקלוט את פניותיהם בכל שעות היממה. בנוסף למקרים דחופים ניתן מענה 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה.

דרישות תקן

אי.טי דואגת ומקפידה שכל דרישת תקן עומדת על פי חוק. כל מערכות הבניין אשר מחויבות בבדיקה יבדקו בזמן. על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לשם כך על ידי הגורמים האחראיים בתחום ובהתאם להסכם עם נציגות הבית . באי.טי ישנו דגש רב על כל דרישות התקן בתחום האחזקת מבנים. השקט הנפשי של הלקוחות שלנו הוא השקט הנפשי שלנו.
דוגמא לשירות נפוץ שאנו מבצעים – ביקורת כיבוי אש

ערך מוסף

בעינינו, ישנה משמעות רבה ליצירת קשר עמוק עם לקוחותינו. אנו מתייחסים לכל דייר כאל משפחה וזו נקודת המוצא שלנו בצורת ההתייחסות לכל פניה. אנו נעשה מאמצים מרביים למלא כל בקשה ולדאוג שתמיד יהיה מענה מידי לכל צורך שיעלה.

חברת ניהול

לפני שפונים לחברת ניהול ואחזקה, כדאי לוודא שישנם נציגים בבניין שאחראיים על התקשורת מול חברת הניהול. נציגים אלה נקראים לרוב וועד הבית. וועד הבית הוא וועד שקיים בבניינים מאוכלסים ומורכב מדיירים נבחרים. ישנם מקרים בהם הוועד מתחלף כל תקופה קצרה יחסית. בעוד שבמקרים אחרים, חברי הוועד יכולים לבצע את התפקיד הזה במשך שנים רבות.

אבל, במידה ואתם מתגוררים בבניין חדש, או שמכל סיבה אחרת אין בו וועד קיים. כדאי לבצע
בחירות בין דיירי הבניין או להחליט בדרך אחרת מי יהיו חברי הוועד. מומלץ שהוועד יורכב לפחות מ2 דיירים ואף יותר, בהתאם לגודל הבניין.

חשוב שהנבחרים יקראו וילמדו מעט על ניהול מבנים. ישנו לא מעט חומר ברחבי הרשת בנושא. חשוב לגשת לפגישה עם חברת הניהול עם ידע כללי לפחות, על מנת להבין ולהצליח לקחת חלק פורה בדיון. כמובן, שאין טוב מניסיון במיוחד בנושאים אלה. לכן חברת ניהול אמינה, אחראית ורצינית היא הטובה ביותר לבניין חדש וישן כאחד