ניהול ואחזקת מבנים

איטי ניהול ואחזקת מבנים בע"מ מספקת שירותי ניהול, אחזקה, ונקיון למבני מגורים רבי קומות בכל רחבי הארץ.
חברת איטי ניהול ואחזקת מבנים שמה לה לדגש את צרכי הבניין קטן כגדול, אף חשוב מכך, את צרכי דייריו.

כל בניין הינו עולם ומלואו, בו אנשים שונים, רצונות שונים, דרישות שונות מבחינת תחזוקה ונקיון, ועוד. בחברתנו מבינים זאת ודואגים להיות גמישים וקשובים לצרכיכם.
אנו נדאג למלא את כל צרכי הבניין הפרטניים בהתאם לדרישות נציגי הבניין מולם נתנהל.
לרוב, ישנם שני אפיקי שירות פופולריים והם – חבילת אחזקה כוללת המקיפה את כל צרכי הבניין , על פי סל שירותים אותו אנו נבנה ביחד עם נציגי הבניין. לחילופין, ניהול שוטף ומקיף אשר מסיר לחלוטין את הדאגה וההתעסקות מכל דיירי הבניין.

קבל הצעת מחיר!

חברות ניהול ואחזקת מבנים - איך זה עובד ?

בשלב ראשון נציג מטעמנו יגיע לפגישה וסיור ברחבי הבניין, ללא כל התחייבות וללא תשלום, ולאחר מפגש זה תינתן הצעת מחיר מפורטת וגמישה על פי בקשת הנציג מטעם הבניין.

לקביעת פגישה והצעת מחיר – לחץ כאן

בפגישה זו, נציגי ועד הבית של הבניין ילמדו על מגוון השירותים הרב אשר מוצעים לרשותם על ידי איטי ניהול ואחזקת מבנים. בין שירותים אלה :

מה אנחנו מספקים בתור חברת ניהול ואחזקה?

שירותי גבייה

בעידן בו אנו חיים עולה באופן משמעותי מספר הדיירים בכל בניין. עם הגידול באוכלוסיה בנייני המגורים גדלים באופן ישיר. כאשר מספר הדיירים גדל הלוגיסטיקה הקשורה בניהול תקציב הבניין הופכת בעייתית. מעטים רוצים לקחת על עצמם את האחריות בעוד שרבים באים בטענות על ניהול הכספים, בעיה זו מביאה בניינים רבים לחיפוש אחר חברת ניהול ואחזקה. איטי ניהול ואחזקת מבנים מתמחה בניהול תקציבי הבניין,ותביא לכם מקסימום שירות במחירים הגיוניים ונוחים לכל משפחה.

שירותי נקיון

בהתאם לגודל בניין המגורים וצרכיו, חברתנו תספק עובד נקיון למשרה מותאמת. בניין גדול עשוי להיות זקוק לעובד במשרה מלאה ולפעמים אף יותר מכך, בעוד שבניינים אחרים יוכלו להסתפק בכמה שעות יומייות על מנת לתחזק רמת נקיון גבוהה. בנוסף, כחלק מחבילת השירות שלנו כל בניין יהנה מחידוש השיש בלובי ונקיון יסודי פעמיים בשנה בתקופות החגים.

שירותי אחזקה

כל בניין דורש אחזקה, מהחלפה בסיסית של נורות , תיקון מנעולים ודלתות ועד לתחזוקה שוטפת לגנרטורים ומערכות המים בבניין, כולל עמידה בדרישות התקנים והביקורות התקופתיות אשר מחויבות על פי חוק. שירותים אלו יסופקו על ידי איטי לרמה הגבוהה ביותר, עם אנשי מקצוע מוסמכים בלבד. חבילת האחזקה המלאה תספק לכל בניין מענה לכל צרכי האחזקה קטנים כגדולים ותדאג שהבניין יהיה תקין לשימוש שוטף בכל ימות השנה.החברה מטפלת בכל מערכות הבנין: מערכת סולארית, מחסומים ושערים חשמליים, מפוחים, אינטרקום, טמ"ס, גילוי עשן, כיבוי אש, גנרטורים, לוחות אלקטרוניים, מערכות הידראוליות (דחס) ומערכות מכניות כגון פירי אשפה.
אחזקת מבנים הינו שירות שניתן לקבל ללא שירותי ניהול.

תכנית עבודה

כל בניין אשר יבחר באיטי כחברת האחזקה או הניהול עימה יעבוד, יוכל לדעת מה היא תכנית העבודה הצפוייה לבניין, כולל התאריכים בהם בוצעו בדיקות תקופתיות למערכות, אלו חלקי הבניין נוקו באיזה יום, ומה צפוי להיות בהמשך. כך יוכלו נציגי הבניין לדעת בדיוק מה קורה בבניין בכל זמן נתון.

זמינות

חברת ניהול ואחזקה מוכרחה להעמיד לרשות דיירי הבניין מערכת פניות אשר תקלוט את פניותיהם בכל שעות היממה, ובנוסף ינתן מענה למקרים דחופים 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה.

דרישות תקן

איטי דואגת ומקפידה שכל דרישת תקן עומדת על פי חוק. כל מערכות הבניין אשר מחויבות בבדיקה יבדקו בזמן ועל ידי אנשי מקצוע המוסמכים לשם על ידי הגורמים האחראיים בתחום ובהתאם להסכם עם נציגות הבית . באיטי ניהול ואחזקת מבנים ישנו דגש רב על כל דרישות התקן. השקט הנפשי של הלקוחות שלנו הוא השקט הנפשי שלנו.

ערך מוסף

בחברתנו ישנה משמעות רבה ליצירת קשר עמוק עם לקוחותינו, אנו מתייחסים לכל דייר כאל משפחה וזו נקודת המוצא שלנו בצורת ההתייחסות לכל פניה. אנו נעשה מאמצים מירביים למלא כל בקשה ולדאוג שתמיד יהיה מענה מיידי לכל צורך שיעלה.

ניהול ואחזקת מבנים

לפני שפונים לחברת ניהול ואחזקה, כדאי לוודא שישנם נציגים בבניין שאחראיים על התקשורת מול חברת הניהול – נציגים אלה נקראים לרוב וועד הבית. וועד הבית הוא וועד שבדרך כלל כבר קיים בבניינים מאוכלסים ומורכב מהדיירים. ישנם מקרים בהם הוועד מתחלף כל תקופה קצרה יחסית בעוד שבמקרים אחרים חברי הוועד יכולים לבצע את התפקיד הזה במשך שנים רבות.

אבל, במידה ואתם מתגוררים בבניין חדש, או שמכל סיבה אחרת אין בו וועד קיים. כדאי לבצע
בחירות בין דיירי הבניין או להחליט בדרך אחרת מי יהיו חברי הוועד. מומלץ שהוועד יורכב לפחות מ2 דיירים ואף יותר, בהתאם לגודל הבניין.

חשוב שהנבחרים יקראו וילמדו מעט על ניהול מבנים, ישנו לא מעט חומר ברחבי הרשת בנושא וחשוב לגשת לפגישה עם חברת הניהול עם ידע, כללי לפחות, על מנת להבין ולהצליח לקחת חלק פורה בדיון. כמובן, שאין טוב מניסיון במיוחד בנושאים אלה, ולכן חברת ניהול אמינה, אחראית ורצינית היא הטובה ביותר לבניין חדש וישן כאחד