חברת ניהול מבנים

ניהול מבנים הוא השירות המקיף ביותר אשר במסגרתו אנו לוקחים אחראיות מלאה על ניהול מבנה. בין אם מדובר על בנייני מגורים או מבנים אחרים כגון מוסדות ציבוריים ופרטיים, שטחי מסחר, בנייני משרדים ועוד.

בתור חברת ניהול מבנים באחריותנו להבין את צרכי המוסד או הבניין אותו אנו מנהלים, ולספק מענה מהיר ואיכותי לצרכים אלה. לרוב, השירותים אותם מספקת חברת ניהול מבנים הם גבייה, תשלום חשבונות, אחזקה, שמירה במידת הצורך וניקיון. כמובן, בנוסף לכך אנו מבצעים מעקב שוטף אחר כל המחויבויות של בניין. בין היתר טיפולים שוטפים למערכות, גינון, הדברה, ועוד.

לנו באי.טי, יש את היכולת לקלוט ולנהל כמות גדולה של מבנים, כיוון והמערך הלוגיסטי הכרוך בכך כבר מוכן אצלנו. כל מה שנשאר לכם לעשות זה להרים את הטלפון, ולהוריד את הדאגה הזאת מליבכם.

איזה שירותים אנו מספקים בתור חברת ניהול מבנים

תכנית עבודה

אחת הבעיות העיקריות שנתקלים בהן כשניגשים לביצוע המשימה של ניהול מבנים, היא עמודה בלוחות הזמנים. לבניין, קטן כגדול, ישנן מערכות רבות אשר מצריכות תשומת לב, בדיקות, טיפולים, ועוד. על פי חוק, לכל מערכת ישנם מספר טיפולים שנתיים, אשר משתנה ממערכת אחת לשנייה, אשר מחויבות על פי חוק.

בתור חברת ניהול מבנים, אנחנו מבצעים את המעקב השוטף, ומבצעים את הטיפולים והתיקונים במידת הצורך, בזמן. תוך עידכון שוטף של נציגי הבניין במתרחש, אנחנו עובדים בצורה מסודרת מול תכנית עבודה אשר זמינה גם לכם. כחלק מהמערך הלוגיסטי שלנו אנו מעסיקים בצורה שוטפת בעלי מקצוע שונים אשר מסוגלים להתמודד עם כל מערכת, בכל בניין.

שירותי גבייה

שירות הגבייה הינו שירות נפוץ במיוחד לכל בניין אשר מתקשה לגבות את כספי הועד מהדיירים. פעמים רבות דיירים מסרבים לשלם את תשלומי ועד הבית, מסיבות שונות. ולא תמיד לנציגי הבניין יש את הסבלנות, הזמן, או הרצון, להתמודד עימם. בנוסף, גם אם כל הדיירים משלמים בזמן, לעיתים תהליך הגבייה הינו תהליך ארוך ומתיש.

לכן, במידה ותהיו מעוניינים בשירות זה, אנחנו נדאג לבצע את הגביה לתשלומים השונים, תוך מתן מגוון אפשרויות סליקה, אשר יקל על התהליך. במידה וישנו דייר אשר מסרב לשלם את התשלומים, אנו נתמודד עמו, ואתם לא תצטרכו לעשות דבר בנידון.

שירותי אחזקה

כחלק מניהול הבניין אנו נבצע לרוב את עבודות האחזקה במבנה. נבצע פיקוח הדוק אחר מערכות הבניין המורכבות והפשוטות ביותר. נדאג לטיפולים למעלית, וגם נחליף נורות שרופות. נספק עבורכם את החבילה הכוללת. אנחנו מבינים עד כמה תחזוקה תקינה של מבנה הכרחית כדי להתנהל בו. בין אם מדובר במבנה מגורים, או מבנה אחר.

לכן הקמנו מערך לוגיסטי שלם, עם כל אנשי המקצוע והכלים הנחוצים. הכל כדי לעמוד ביעדינו, לתחזק את כל המבנים שאנחנו מנהלים בצורה הטובה ביותר.

שירותי הדברה

בכל בניין או מוסד אשר מנוהל על ידינו אנו מקפידים על הדברה בהתאם לצרכים בשטח. אנו מבצעים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובאישור משרד הבריאות.

תחזוקת מעליות

חברת ניהול בניין טובה יודעת לעבוד עם כל החברות בשוק אשר מספקות התקנה, תיקון, ותחזוקה שוטפת למעליות. מעבר לכך עקב נסיונינו הרבה בהתנהלות מול חברות פעמים רבות הטיפול יבוצע במהירות רבה יותר.

גינון

במידה ובמתחמים המשותפים בבניין ישנה צמחיה המצריכה טיפול של גנן, נספק שירות זה כחלק מחבילת הניהול של הבניין. הגננים שלנו מגיעים לכל מקום בארץ ובעלי נסיון רב

חברת ניהול בניין בכל הארץ - למה אנחנו?

אי.טי הינה חברת ניהול מבנים הפועלת בכל רחבי הארץ ומנהלת מגוון רב של בנייני משרדים, מוסדות, ובנייני מגורים. ברשותנו מערך לוגיסטי נרחב אשר כחלק ממאמצי הניהול יכול להוזיל בעלויות תפעול המבנה או המוסד אשר אנו מנהלים, ועל ידי כך גם לספק את השירות בצורה הטובה ביותר, וגם לגבות מחיר נוח עבור השירות.

לעיתים מתקבלת החלטה משותפת על ידי מקבלי ההחלטות במוסדות ובניינים שונים לא להעסיק חברת ניהול. לרוב, השיקול נובע מהרצון לחסוך בעלויות.

אנחנו מבינים את הרצון לחסוך, אבל חשוב לשאול את עצמכם במה אתם חוסכים? פעמים רבות כמות הזמן אשר ניהול הבניין מצריך לא שווה את ההפרש שאתם חוסכים. כמובן שלכל שירות יש מחיר מסוים, אך לרוב הוא לא משמעותי. דבר נוסף שצריך לשקול הוא האם חברת ניהול מבנים תוכל, לאורך זמן, להוזיל את עלויות התחזוקה. לדוגמא, חברת ניהול טובה תבצע את הטיפולים של כל המערכות בבניין, בזמן ובמקצועיות, ועשויה במרוצת השנים לחסוך בבלאי של המערכות.