אחזקת מבנים בראשון לציון

אי.טי ניהול ואחזקת מבנים בע"מ מספקת שירותי ניהול, אחזקה, וניקיון למבני מגורים רבי קומות בראשון לציון ובשאר הארץ. אנו שמים לדגש את צרכי הבניין קטן כגדול ואף חשוב מכך, את צרכי דייריו. 


אנו שואפים תמיד לשמוע לצרכי הדיירים אשר משתנים מבניין לבניין. אנו מבצעים עבודות אחזקת מבנים וניהול בראשון לציון כבר שנים רבות


אחזקת מבנים היא שם כללי לשירות שכל בניין צריך. אנו מתאימים את השירות בהתאם לדרישות ולצרכי הבניין. ברוב המקרים מדובר על ניקיון שוטף, תחזוקה שוטפת למערכות הבניין, גינון, ועוד.

לקבלת הצעת מחיר נא להשאיר פרטים ונחזור בהקדם! או חייגו 03-9551199

ניהול ואחזקת מבנים

כל בניין הינו עולם ומלואו. אנשים שונים, רצונות שונים, דרישות לוגיסטיות שונות ועוד. בחברתנו מבינים זאת, ודואגים להיות גמישים וקשובים לצרכי הדיירים והבניין.
אנו נדאג למלא את כל משימות האחזקה והניקיון, בהתאם לדרישות נציגי הבניין אשר מולם נתנהל.
שני אפיקי השירות הפופולריים אותם אנו מספקים הם – חבילת אחזקה וניקיון כוללת, המקיפה את כל המשימות שיש לבצע בבניין. משימות אלה בחלקן סטנדרטיות הקיימות בכל ובניין והשאר מבוצעות על פי סל שירותים, אותו נרכיב יחד עם נציגי הבניין. לחילופין אנו מספקים שירותי ניהול שוטף ומקיף, אשר מסירים לחלוטין את הדאגה וההתעסקות מכל דיירי הבניין.


חברות ניהול ואחזקת מבנים – איך זה עובד ?

בשלב ראשון נציג מטעמנו יגיע לפגישה וסיור ברחבי הבניין. פגישה זו הינה ללא כל התחייבות וללא תשלום. לאחר מפגש זה, בו נציג מטעמנו יחד עם נציגי הבניין יעברו על כל איזורי הבניין המצריכים את שירותינו, תינתן הצעת מחיר מפורטת וגמישה על פי בקשת הנציג מטעם הבניין.
לקביעת פגישה והצעת מחיר – לחץ כאן
בפגישה זו, נציגי ועד הבית של הבניין ילמדו על מגוון השירותים הרב אשר מוצעים לרשותם על ידי איטי ניהול ואחזקת מבנים.בין שירותים אלה :

אחזקת מבנים בראשון לציון - איך זה עובד ?

קודם כל, נציג מטעמנו יגיע לבניין לצורך סריקה של הנכס, ללא התחייבות וללא כל תשלום.
לאחר מפגש זה נרכיב עבורכם הצעת מחיר מפורטת וגמישה על פי בקשותכם, ועל פי צרכי הבניין.

בפגישה זו, נציגי ועד הבית ילמדו על מגוון השירותים אשר מוצעים על ידי אי.טי ניהול ואחזקת מבנים. בין שירותים אלה :

מה אנחנו מספקים בתור חברת ניהול ואחזקה?

שירותי גבייה

אנו נבצע מעקב אחרי כל דייר וכמות התשלומים החודשים. ונדאג עבורכם לכך שכלל הדיירים משתתפים יחדיו בעלויות התחזוקה השוטפת של הבניין. אצלנו, אין דבר כזה דייר שמסרב לשלם. אנו מכירים וערוכים לכל מקרה ולכל דייר אשר מסרב לשלם ועד בבית, ויש לנו את הכלים להתמודדות. גם באופן אישי על ידי פניה לדייר ומציאת פתרון הולם עבורו. וגם במקרי קיצון, פניה לכלים משפטיים.

שירותי נקיון

בראשון לציון אנו מחזיקים צוות נרחב של מנקים מסורים אשר יגיעו לבניין שלכם כל יום וידאגו לכך שהבניין יהיה תמיד נקי ונעים לשהייה. כיוון וצוות המנקים שלנו גדול, לא יווצר מצב שבו המנקה מבריזה, כפי שעלול לקרות למי שמעסיק מנקה בצורה פרטית. בכל יום, ללא שום יוצא דופן, הבניין ינוקה על פי מה שתוכנן בתכנית העבודה.

שירותי אחזקה

אנשי האחזקה שלנו ניידים ומסתובבים עם רכבים מלאים בכל הציוד הנחוץ על מנת שלא יהיו שום תקלות בבניין. במידה וראיתם תקלה אתם מוזמנים לפתוח קראיה אצלנו באתר ואנו נגיע בהקדם האפשרי לטפל בה. הבנייני מגורים מאוד מורכבים בימינו ולכן אנו מעסיקים את המגוון הרחב ביותר של אנשי המקצוע אשר נחוצים בכדי לדאוג שכל האלמנטים הרבים המרכיבים את הבניין יהיו תמיד מתוחזקים וראויים לשימוש.

אחזקת מבנים הינו שירות שניתן לקבל ללא שירותי ניהול.

תכנית עבודה

כל בניין אשר יבחר באי.טי כחברת האחזקה או הניהול עמה יעבוד בראשון לציון, יוכל לדעת בדיוק מה היא תכנית העבודה הצפויה לבניין. זה כולל התאריכים בהם בוצעו בדיקות תקופתיות למערכות. אילו חלקי הבניין נוקו באיזה יום. ומה צפוי להיות בהמשך. כך יוכלו נציגי הבניין לדעת בדיוק מה קורה בבניין בכל זמן נתון.

זמינות

חברת אחזקה מוכרחה להעמיד לרשות דיירי הבניין מערכת פניות אשר תקלוט את פניותיהם בכל שעות היממה. בנוסף למקרים דחופים ניתן מענה 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה.

דרישות תקן

אי.טי דואגת ומקפידה שכל דרישת תקן עומדת על פי חוק. כל מערכות הבניין אשר מחויבות בבדיקה יבדקו בזמן. על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לשם כך על ידי הגורמים האחראיים בתחום ובהתאם להסכם עם נציגות הבית . באי.טי ישנו דגש רב על כל דרישות התקן בתחום האחזקת מבנים. השקט הנפשי של הלקוחות שלנו הוא השקט הנפשי שלנו.
דוגמא לשירות נפוץ שאנו מבצעים – ביקורת כיבוי אש

ערך מוסף

בעינינו, ישנה משמעות רבה ליצירת קשר עמוק עם לקוחותינו. אנו מתייחסים לכל דייר כאל משפחה וזו נקודת המוצא שלנו בצורת ההתייחסות לכל פניה. אנו נעשה מאמצים מרביים למלא כל בקשה ולדאוג שתמיד יהיה מענה מידי לכל צורך שיעלה.

אחזקת מבנים בראשון לציון